گردباد

شوک الکتریکی حمیدرضا علاقه‌بند به مغزهای شما

سید دجال اصلاحات

فیلم توهین سیدمحمد خاتمی به خبرنگار رادیو فردا

[دانلود فیلم] محمد خاتمی، رییس جمهور پیشین ایران در کنفرانسی مطبوعاتی در خارج از کشور صحبت خبرنگار رادیو فردا را قطع می‌کند و به او می‌گوید: بیانیه سیاسیتان را همین جا قطع کنید تا من جواب شما را بدهم.

چون رادیو فردا معلوم است متعلق به کجاست! سپس به او می‌گوید آقا! اون بیانیه سیاسی را باید جای دیگری خواند.

خاتمی قهرمان دخترک‌ها و پسرک‌های (فنچولک‌های) متولد دهه شصت است. کسانی که جنگ را ندیدند. همان‌ها که نمی‌دانند "خط یک و خط سه" یعنی چی؟  نمی‌دانند دهه شصت یعنی چی؟ چرا پسرهای متولد دهه ۱۳۶۰طرفدار سیدمحمد خاتمی سربازی نرفته‌اند؟ معنای سوت خمپاره را نمی‌دانند. تا حالا با آرپی‌جی هفت شلیک نکرده‌اند. فرق ژ۳ با ام ژ۳ را نمی‌دانند. نمی‌دانند چه فرقی بین اسلحه نیمه‌خودکار با رگبار است. تا حالا نارنجک بدون سوزن دستشان نگرفته‌اند. پرتابش که بماند.

افتخار می‌کنم که اسفند سال ۱۳۷۶ با اینکه می‌توانستم سربازی‌ام را بخرم ولی مثل خیلی‌ها که نمی‌توانستند سربازی‌شان را بخرند رفتم و دوسال از عمرم را به کشورم خدمت کردم. (هیچ منتی نمی‌گذارم.) پادگان محمد رسول‌الله بیرجند ما را خوب به خاطر دارد. جمیع گردان عاشورا گروهان جهاد. به ما می‌گفتند: جهاد عاشورایی.

وقتی گروهان ما در پادگان محمد رسول‌الله مسافت خوابگاه تا میدان مشق با طبل بزرگ زیر پای چپ طی می‌کرد شعاری داشت که پادگان به آن بزرگی را می‌لرزاند:

گروهان جهادِ عاشورا
لشگریان ثارالله
جان برکفان مولا
فداییان زهرا

فرمانده پادگان یک روز توی میدان مشق در مقابل همه‌ی گردان‌ها و گروهان‌ها گفت: وقتی گروهان جهاد گردان عاشورا رژه می‌رود زمین زیر پایشان می‌لرزد. این ما بودیم که توی آن جهنم در هر بار رژه ۴ بار خیلی خوب می‌گرفتیم. و ۴ بار درود سردار می‌گفتیم.

در راهنمایی چیتچیان که بالاتر از چهاراه آبسردار تو کوچه قائن بود سر کلاس آموزش دفاعی طی یک سال یاد گرفتم اسلحه کلاشینکف با چشم بسته از راست به چپ باز کنم و از چپ به راست ببندم. همین باز و بسته کردن اسلحه کلاش با چشم بسته را زمانیکه برای اولین بار توی پادگان محمد رسول‌الله بیرجند انجام دادم فرمانده گردان عاشورا که داشت این صحنه را نظاره می‌کرد آمد جلو، وقتی جلوی پایش خبردار ایستادم دستی روی شانه‌ام زد گفت: سرباز از کجا این یاد گرفتی؟ نکنه چریکی؟

آن روزها که فنچولک‌های متولد دهه شصت طرفدار خاتمی هنوز تو عمرشان کافه نرفته بودند ما داشتیم پوتین‌هایمان را لواشک آلو می‌کردیم. اگر الان می‌رویم توی کافه می‌شینیم، به وقتش زیر سه تیغ آفتاب پوستمان را حسابی صیقل داده‌ایم.

 

لینک:

:: ابطحی ابطحی خجالت خجالت [متن کامل]

:: خاتمی و ابطحی اهل کوفه هستند [متن کامل]

:: خاتمی شارلاتان است [متن کامل]

:: پوپولیسم دوم خردادی [متن کامل] آقای خاتمی دست دادن با موشه کاتسا رییس جمهور اسراییل که بعد آن را منکر شدید و به خاطر می‌آورید؟ قهرمان پوشالی فنچ بچه‌های دوم خردادی علاقه زیادی دارد جلوی خارجی‌ها ادای روشنفکرها را در آورد، با خانم‌ها دست دهد، با رییس جمهور اسراییل خوش و بش کند و بعد وقتی وارد ایران شد ماجرا را تکذیب نماید.

| لينک ثابت |  پنجشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۸۶ساعت 14:55    |